Mila Kunis së shpejti nënë (FOTO LAJM)

Ndërsa ditët kalojnë, aktorja Mila Kunis është fotografuar sërish teksa është në shoqërinë e një mikeshe dhe nuk është parë pranë të fejuarit të saj. Ajo ka qenë duke mbajtur rregullisht mësimin e jogave në Los Angeles.

Paparacët e kanë fotografuar teksa ka dalë nga një palestër e veshur me të zeza. Kunis ishte e shoqëruar nga një shoqja e saj, ndërsa mungonte Ashton Kutcher. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori