Megan Fox: Fëmijët të ndryshojnë jetën
Për aktoren Megan Fox, statusi i nënës ka vetëm një të keqe, të bën të humbasësh intimitetin me burrin. Një ndër aktoret më të bukura të Hollywood-it, ka shprehur këtë ankesë në emisionin televiziv “Entertainment Tonight”. Aktorja ka zbuluar se bashkëshorti i saj, kërkon që të zgjerojë familjen me një fëmijë të tretë dhe ajo nuk është absolutisht kundër. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori