Më seksi pas lindjes, Çiljeta pranë djalit (FOTO LAJM)

Çiljeta Xhilaga ka pothuajse format perfekte që çdo femër pak pas lindjes do t’i dëshironte.

Atë e shohim çdo ditë në formë të shkëlqyer dhe kjo duket dhe nga fotot që poston në rrjetet sociale.

Ajo ja ka arritur të ketë format perfekte, falë edhe ushtrimeve fizike. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori