Më mirë e ëma se e bija, Miranda Kerr prezanton nënën (FOTO LAJM)

Supermodelja Miranda Kerr, duket se bukurinë e ka të trashëguar nga nëna e saj. 58 vjeçarja Therrese Kerr, me një buzëqeshje dhe një lëkurë të ndezur, ka treguar se bukurinë vajza e saj supermodele e ka trashëguar nga ajo. Ajo ka qenë pjesëmarrëse ne programin e mëngjesit, për të diskutuar rreth një dokumentari të ri. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori