Manjola Nallbani mahnit me trupin e saj (FOTO LAJM)

Manjolla Nallbani dje ka festuar ditëlindjen e saj të 50- të. Në një postim në instagram ajo ka lajmëruar fansat e saj si dhe është shprehur e lumtur dhe me fat për cdo të re në jetën e saj.

Por kjo nuk është e vetmja gjë që ra në sy, format e saj trupore të cilat nuk tregojnë aspak vitet që ka mbi supe, ranë menjëhëre në sy duke marrë komplimenta nga ndjekësit e saj.

/albeu.com/
Shtuar më 04/08/2016, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori