Manjola Nallbani krenare për vajzën e saj: “Libri më i çmuar në jetën time”
Këngëtarja Manjola Nallbani, ka ndarë me fansat e saj një ngjarje shumë të rëndësishme për të.

Sindi, vajza e saj e vogël në moshën 10 –vjeçare ka botuar librin “Lundrimi përmes detit të kaltër”.

Lundrimi përmes detit te kaltër”. Ky do të jetë libri më i çmuar në jetën time, sepse është shkruar nga vajza ime e vogël Sindi Tona, para 2 vjetësh (10 vjeç). Në momentin që mora në dorë, këtë krijim të mendjes dhe fantazisë së Sindit, u ndjeva e lumtur dhe krenare pa fund prandaj dhe po e ndaj me ju këtë emocion, shkruan këngëtarja.

/albeu.com/
Shtuar më 02/08/2016, ora 14:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori