Manjola Nallbani drejt Vjenës (FOTO LAJM)

Suksesi i saj i kalon kufinjtë. Këngëtarja Manjola Nallbani ka postuar disa foto në Instagram, ku shkruan se ajo është në Vjenë.

Ndërsa ka marrë kompilimenta pa fund, ende nuk dimë nëse ajo ka shkuar për të dhënë ndonjë koncert, apo janë disa ditë pushimi dhe reflektimi për të.

Si gjithmonë, ajo shfaqet plot hijeshi, duke gëzuar një trup të palestruar. /albeu.com/

Shtuar më 10/06/2014, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori