Madona në formë të shkëlqyer (FOTO LAJM)

Pëlqej
Madona 56 vjeçe, gjen gjithmonë kohë për të ushtruar dhe mbajtur trupin në formë. Ylli i popit është fotografuar gjatë pushimeve të saj në Ibiza, ku po bënte pozicione joge me ndihmën e një miku të saj. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori