Leonardo DiCaprio i fshihet paparacëve
Burime të afërta të Leonardo DiCaprio-s kanë thënë për mediat rozë se ai po kërkon pak privatësi për veten, e nuk preferon ta ndjekin në çdo hap që hedh. Duket se aktori 39 vjeçar po mendon seriozisht për një hap të radhës në jetën e tij. Në fundjavë ka kërkuar të argëtohet vetëm, sipas mënyrës së tij dhe për më tepër i maskuar. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori