Ledri Vula dobësohet 10 kg, shkak sezoni veror (FOTO LAJM)

Ledri Vula gjatë sezonit të verës ka qenë shumë i angazhuar, sa kjo lodhje ka reflektuar në shëndetin e tij. Ai gjatë këtyre ditëve ka rënë nga pesha 10 kilogramë dhe kjo si pasojë e lodhjes së tepërt. Ledri aktualisht është një nga këngëtarët më të impenjuar të skenës shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori