E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Ledion Liço lidhet me vajzën e Dritan Hoxhës (FOTO LAJM)

Ndonëse ende nuk ka një konfirm nga vetë të rinjtë, thuhet se prezantuesi i mirënjohur Ledion Liço, 26 vjeç është lidhur me Sara Hoxhën, 18 vjeç.

Sipas një shkrimi të publikuar në revistën "Anabel", prej disa kohësh, Liço shoqërohet me Sara Hoxhën, e cila është e bija e të ndjerit Dritan Hoxha.

Ata janë parë të shoqërohen bashkë disa ditë rresht dhe dëshmitarët pohojnë se e kanë parë çiftin e ri duke u përqafuar në makinën e Ledionit.

Sipas thashethemeve më të fundit thuhet se Sara Hoxha, kalon shpesh në zonën e “Kodrës së Diellit”, ku Ledioni banon prej disa vitesh. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 18:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori