Ledion Liço hesht, asnjë reagim për lidhjen me Sarën (FOTO LAJM)

Pas lajmit që qarkulloi në mediat rozë se prezantuesi i mirënjohur Ledion Liço, 26 vjeç është lidhur me Sara Hoxhën, 18 vjeç, ende nuk ka asnjë reagim nga të dy palët.

Kjo gjë duket se ka kaluar në heshtje edhe nga Ledioni, ndërsa ka postuar një tjetër fotoInstagram, ku ndodhet bashkë me kolegët e tij. Ata janë mbledhur së bashku, përpara një sezoni të ri dhe me shumë angazhime. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori