Ledina Çelo lë Gjermaninë për Durrësin
Ledina Çelo, kohë më parë ka konfirmuar lajmin që është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe që është vajzë. Këto ditë ajo është rikthyer në Shqipëri, duke zgjedhur të pushojë në shtëpinë e saj në bregdetin e Durrësit.

Tashmë Ledina ka lënë motin e freskët të Gjermanisë, për të qëndruar më pranë detit. Nga fotoja në fjalë duket se këngëtarja po e shijon shtatzëninë, duke bërë edhe ecje në breg të detit./albeu.com/
Shtuar më 03/06/2014, ora 17:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori