E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Lë drogën, Lovato kthehet fuqishëm në tregun muzikor
Tashmë këngëtarja Demi Lovato ka lënë pas problemet me drogën, e ndërsa kthehet pas në kohë kujton vitet e vështira.

Sipas saj, të gjitha këto vite janë të shkuara dëm e ndërsa tashmë ajo ndodhet në formë të shkëlqyer, duke u kthyer fuqishëm dhe në tregun muzikor.

“Fotografitë nga e kaluara më bënë të ndihem e emocionuar, sepse më kujtohet fustani i parë që kam veshur në një ceremoni të tillë si FMA.

Tani e shoh se sa shumë vite kam humbur e tmerruar nga jeta dhe nga trupi im. Tani e kam gjetur identitetin tim dhe tani e di se kush jam”, është shprehur ajo. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori