Kunis nuk fsheh shtatzëninë, aspak në siklet për format
Aktorja Mila Kunis nuk e fsheh më shtatzëninë e saj. Ajo i'a ka dalë mbanë që të vijojë të joshë me përzgjedhjet e saj të thjeshta që nuk mundohen të fshehin shtatzëninë.

Mila u fotografua të dielën në rrugët e Los Anxhelesit e veshur thjeshte me një fustan të zi. 30-vjeçarja u pa e qetë dhe këtë herë pa Ashton Kutcher. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori