Kova me akull, Albana kontribuon financiarisht
Pasi një ditë më parë ajo realizoi me sukses misionin për të hedhur në kokë një kovë me ujë të ftohtë me akull dhe pas diskutimeve me ndjekësit nëse ajo ka dhënë ndonjë shumë, çdo gjë tashmë është realizuar. Prezantuesja është solidarizuar kështu me të gjithë ata persona që vuajnë nga sëmundja ALS, duke kontribuar financiarisht. /albeu.com/

Shtuar më 22/08/2014, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori