Konkurencë VIP-ash dhe në lidhje, i dashuri i Anjezës lidhet me Adelina Tahirin
Pëlqej
Duket se konkurenca mes këngëtareve nuk është vetëm në profesionin e tyre, pasi mes tyre ekziston edhe një rivalitet gjatë lidhjeve.

Këngëtarja Anjeza Branka ka lënë të dashurin e saj, pas një lidhje 5 vjeçare, ndësa ky i fundit është lidhur tashmë me këngëtaren Adelina Tahiri.

Sipas Anjezës, familja e saj e vetme është djali dhe se nuk mund ti përkushtohej të dashurit të saj. Anjeza nuk dëshironte angazhime të mëtejshme familjare, duke zgjedhur t'i përkushtohej vetëm djalit, që ka nga martesa e saj e parë dhe kjo është bërë shkak për ndarje.

Pas ndarjes me Anjezën, ish-i dashuri i saj ka nisur një histori me një tjetër këngëtare. Bëhet fjalë për Adelina Tahirin. Sipas Anjezës, kjo nuk ka qënë aspak surprizë për të, ndërsa ështe e lumtur që ish i dashuri ka dikë në krah. /albeu.com/

Shtuar më 30/08/2014, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori