Klip i ri, Art Abazi bashkëpunon me Diellza Kolgecin
Këngëtari Art Abazi, së shpejti do të lançojë klipin e tij më të ri. Mësohet se Arti ka bashkëpunuar me një prej femraveseksi dhe tërheqëse të ekranit, Diellza Kolgeci. /albeu.com/Shtuar më 16/08/2014, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori