Klas nga Rihanna, shfaq trupin elegant
Mbrëmjen e djeshme, Rihanna mahniti rrugët e Nju Jorkut duke treguar këmbët e saj të gjata. 26-vjeçarja kishte veshur një fustan pink të kombinuar me një palë sandale të bardha dhe flokët e shtrira.

Kujtojmë këtu se të dielën ajo u ngjit në skenë për turin e saj “Monster”, së bashku me Eminem. Rihanna është e nominuar për çmimin “Bashkëpunimi më i Mirë”, së bashku me Eminem në “MTV Video Music Awards”. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori