Kjo është Albana Osmani?
Gjithmonë Albana Osmanin e kemi parë të kuruar deri në detaj, e ndërsa në një foto që ka postuar në Instagram, e vinte në pikëpyetje këtë fakt.

Pavarësisht se prezantuesja nuk ishte grimuar dhe flokët i kishte të shkatërruar, kjo ka sjellë mjaft humor tek ndjekësit e shumtë të saj. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori