Kim Kardashian shmang Rita Orën, MTV plot surpriza
Duket se raportet mes Rita Orës dhe Kim Kardashian nuk janë aspak të mira, për shkak të një lidhje që pati këngëtarja me vëllain e Kim. Për të dyja palët mendohej se do të ishte një natë e paharrueshme e MTV VMA, ndonëse jo çdo gjë shkoi mirë. 33 vjeçarja Kim Kardashian kishte shprehur pakënaqësinë që ishte afër Rita Orës, e cila ka pasur një lidhje me vëllanë e saj Rob në vitin 2012. TMZ raporton se Kim kishte refuzuar të ulej pranë këngëtares, ndërsa kishte ndërruar vend. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori