Kim Kardashian, e gatshme për një fëmijë tjetër (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kim Kardashian është e gatshme të ketë një fëmijë të dytë. Ajo dëshiron që vajza e saj të ketë një vëlla, kjo sipas “UsWeekly". Sipas burimeve, thuhet se ajo po kërkon një shtëpi afër nënës së saj Kris Jenner.

“Kim dëshiron që North të ketë një vëlla, që të mos kenë shumë diferencë nga njëri-tjetri”, thotë një burim. Kim tashmë jeton në vilën e Kris Jenner në Hidden Hills, së bashku me North dhe Kanye. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori