Kim Kardashian dhe Kanye West nė pritje tė fėmijės sė tyre tė parė (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kim Kardashian ėshtė duke pritur fėmijėn e saj tė parė me tė dashurin e saj Kanye West. Lajmi ėshtė konfirmuar nga Kanye
gjatė njė koncerti nė Atlantic City tė dielėn.

“Ndaleni muzikėn dhe bėni pak zhurmė pėr nėnėn dhe beben kėtu “ ėshtė shprehur ai tė dielėn duke bėrė me gisht nga Kim.
Kim ėshtė nė javėn e 12-tė shtatzanisė. Ato qė janė gėzuar mė shumė nga ky lajm janė motrat e Kardashian. “ Mė vjen tė bėrtas! Njė tjetėr engjull po vjen nė familjen tonė. Jam shumė e emocionuar”, ka shkruar Kourtney nė Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 31/12/2012, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe

Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe