Kim i'a del mbanë me veshjen e ngushtë
Kim Kardashian ka pasur mjaft probleme me fustanin e saj pas ndarjes së çmimeve MTV VMA. Ajo ka dalë në skenë bashkë me prezantuesin Sam Smith gjatë këtij evenimenti. Bukuroshja kishte të veshur një fustanBalmain për sezonin 2015. Kim nuk ka nguruar që dhe të bëjë foto me fansat e saj. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori