Kapen mat dy këngëtarët, Dafina “zhvesh” Ledrin
Dikur të dashuruar, sot vetëm bashkëpunëtorë në muzikë, Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula qëndrojnë më pranë njëri-tjetrit.

Në një foto shihen dy këngëtarët ku përgatiten përpara se të dalin përpara fansave.

Dafina ka marrë përsipër të “zhvesh” reperin, madje edhe i mbyll gojën që mos të kundërshtojë. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori