Jonida pa grim, bum komplimentesh (FOTO LAJM)

Jonida Maliqi edhe njëherë ka treguar se përpos faktit se është e fiksuar pas trendeve të fundit dhe gjithmonë shkëlqen në çdo dalje, ajo ka një bukuri natyrale për tu vlerësuar. Teksa ka pozuar në plazh, këngëtarja nuk ka qënë e grimuar, një fakt që shtyu ndjekësit dhe miqtë ta komplimentojnë. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori