Jonida Maliqi, krenare për linjat perfekte (FOTO LAJM)

Jonida Maliqi, në të shumtën e rasteve komplimentohet nga fansat dhe miqtë në rrjetet sociale, për linjat e saj.

Jo vetëm kaq, por ajo adhurohet për stilin dhe elegancën që shfaq, ndërsa në Instagram, komplimentet në drejtim të saj janë të pafundme.

Jonida është nënë e një fëmije, por kjo nuk e pengon që të kujdeset për linjat e saj. Në çdo foto, ajo është në formën më të mirë të mundshme. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 18:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori