Jonida dhe Tuna kthehen pas në kohë
Jonida dhe Tuna janë ritakuar së bashku në një mbrëmje, ndërsa kanë realizuar një foto teksa festonin së bashku. Fotoja është postuar në Instagramin e Jonida Maliqit, teksa shkruan "Forca e femrës". Këngëtaret janë kthyer pas në kohë, teksa kanë shijuar edhe njëherë bashkëpunimin e suksesshëm që patën vite më parë. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori