Jonida dhe Dafina aspak konkurrencë
Dafina Zeqiri dhe Jonida Maliqi, pavarësisht se kanë një konkurrencë në botën e artit, ato në jetën reale janë mike mjaft të mira. Kjo gjë është bërë me dije nga Jonida, me anë të një fotoje të postuarInstagramin zyrtar të saj, ndërsa i dhuron përqafime mikes së saj të shtrenjtë. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori