Jolie e Pitt larg teknologjisë, dërgojnë letra romantike kur janë larg
Pëlqej
Jolie dhe Pitt, gjatë kohës që kanë qëndruar larg ndërsa ishin të angazhuar me projektet më të reja, kanë thënë se i kanë dërguar letra njëri-tjetrit.

Ndonëse mund të duket e çuditshme, për çiftin ka qënë më romantike që ata ti dërgonin letra njëri-tjetrit dhe ti qëndrojnë larg mjeteve teknologjike.

Çifti i famshëm i Hollywood-it, Angelina Jolie e Brad Pitt kanë jetuar disa javë larg njeri-tjetrit, për shkak të punës. Aktorja ka qenë në Australi për xhirimiet e filmit të ri, “Unbroken”, ndërsa Pitt në anën tjetër të botës për xhirimet e filmit “Fury”. “Kemi shkruar letra dashurie plot pasion, ishte mjaft romantike”, është shprehur Jolie. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 13:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori