Jo vetëm modë, Aurela Hoxha shfaq sensualitetin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Brishtësia dhe sensualiteti që Aurela Hoxha përcjell, nuk mund të mos vihen re. Në çdo dalje publike, nuk mund të kalojë pa u komentuar edhe për faktin se ajo tashmë konsiderohet si një ikonë mode. Ajo çdo ditë e më shumë po bëhet aktive në Instagram, ku dhe fotot janë më të komentuarat nga ndjekësit. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori