Jetë luksi për Agnesën, pi kafen e mëngjesit me filxhan ari (FOTO LAJM)

Shumë femra do ta kishin zili për hir të linjave perfekte dhe imazhit të bukur që ajo përcjell. Por Agnesa Vuthaj, ka treguar se është edhe shumë e pasur, aq sa e pi kafen e mëngjesit me filxhan ari.

Ish-missi Agnesa Vuthaj, ka arritur një standart goxha të lartë. Agnesa, kafen e mëngjesit e pi në filxhan me fije ari. Kështu të paktën ka thënë vetë ajo, nëpërmjet faqes së saj zyrtare në rrjetin social Instagram, ku ka postuar një foto me filxhanin e saj prej ari. /albeu.com/

Shtuar më 05/08/2014, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori