Jetë luksi, Bleona lëviz me motor brënda shtëpisë
Tashmë e dimë se Bleona Qereti nuk mund të qëndrojë pa postuar diçka në rrjetet sociale, ndërsa sot ajo ka treguar jetën e luksit që bën.

Kjo nuk është risi, pasi kohë më parë ajo tregonte deri në detaj edhe ushqimet që konsumonte në avion. Këngëtarja simpatike ka treguar luksin e jetës së saj në SHBA dhe është shfaqur duke lëvizur me një motor brenda shtëpisë së saj.

Ajo ka postuar një video të shkurtër, ndërsa duket në formë të shkëlqyer. /albeu.com/Shtuar më 12/08/2014, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori