Ja si i shton fansat në Facebook Shkëndije Mujaj
Bukuroshja Shkëndije Mujaj di si të shtojë fansat e saj në rrjetet sociale, ndërsa gjithmonë është aktive me fotot e saj provokative. Kjo gjë duket se u ka pëlqyer fansave të saj, ku pa më të voglin problem ajo poston foto teksa është e zhveshur, duke treguar hiret e saj.

Komentet janë gjithmonë pozitive, e ndërsa ajo ka zgjedhur kohën ideale për të marrë poza të ndryshme, teksa ndodhet për pushime.

Shkëndija nuk përmbahet dhe çdo veprim që bën në hotelin në Ulqin ku po kalon pushimet, sjell imazhe të nxehta. Kjo përkthehet ndryshe me shtimin e numrit të fansave. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori