Italia, destinacioni i pushimeve për Rihannan
Pas koncerteve intesive është koha për pushime. Rihanna di si të festojë dhe të shlodhet ndërsa herë pas here bën edhe "selfie".

Pas Caprit është radha e ishullit Eolie. Foto në mega-jahtin që është duke shëtitur bregdetin italian, duke shijuar një gotë verë dhe duke u relaksuar. 25 vjeçarja është “single” dhe pushimet po i kalon me miqtë e saj të ngushtë./albeu.com/


Shtuar më 29/08/2014, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori