Këngëtari Ibrahim Tatlises ende vuan pasojat e plagosjes
Pas një atentati në vitet '90 dhe një tjetër në vitin 2011, këngëtari i njohur turk Ibrahim Tatlises ka mbetur me pasoja, e ndërsa njërën dorë nuk e komandon dot.

Këngëtari i ka reduktuar shfaqjet në skenë. Ibrahim Tatlises i cili ka origjinë kurdo–arabe i ka shpëtuar një atentati në 2011, ku disa persona shtinë në drejtim të tij. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 12:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori