Holmes pranë fëmijëve të prekur nga kanceri
Katie Holmes viziton fëmijët e prekur nga kanceri. Aktorja kaloi kohën me fëmijët nga kampi New York Sunrise, i vetmi kamp veror në SHBA që ju përkushtohet fëmijëve të prekur nga kanceri. Ajo bëri foto me këta fëmijë dhe përqafoi një prej tyre, i cili ishte ulur në prehrin e saj. /albeu.com/

Shtuar më 14/08/2014, ora 18:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori