Gwyneth Paltrow aprovon romancën e re të ish-burrit
Pëlqej
Gwyneth Paltrow dhe lideri i grupit “Coldplay” Chris Martin tashmë janë miq mjaft të mirë, pasi janë divorcuar muaj më parë pas 10 vjetësh martesë. Chris Martin ka nisur një romancë me aktoren Jennifer Lawrence, e për këtë lidhje ish-gruaja e këngëtarit, Paltrow nuk është aspak e mërzitur.

Një burim i afërt me aktoren ka thënë për revistën “Us Weekly” se Paltrow dëshiron që Chris të jetë i lumtur ndonëse në krahët e një tjetre. Nuk ka përfunduar me kaq, pasi edhe aktorja 41-vjeçare ka nisur të shoqërohet me Brad Falchuk. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori