George Clooney do bëhet baba?
Gjatë një darke në një restorant, aktori George Clooney është fotografuar ndërsa puthej me gruan e tij të ardhshme, avokaten me origjinë libaneze, Amal Alamuddin.

Imazhet janë publikuar nga revista italiane “Chi”, e cila ka nxjerrë të gjithë setin e fotove, duke nisur me një darkë të organizuar nga aktori për një grup miqsh, dhe duke përfunduar me një darkë romatike mes Clooney dhe Amal.

Sipas revistës “Chi”, aktori kishte përkëdhelur disa herë barkun e bashkëshortes së tij të ardhshme, duke ngjallur dyshimet për një shtatzani të mundshme. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori