Gazmend Paja: Pula vezën apo veza pulën?
Aktori i mirënjohur i spektaklit humoristik “Portokalli”, Gazmend Paja, ka realizuar një "selfie", ku nuk ka nguruar dhe të hedhë batutën e radhës.

Kjo ka shkaktuar mjaft humor tek miqtë dhe ndjekësit në Instagram, ku dhe kanë komentuar. Bashkangjitur fotos në fjalë, aktori ka shkruar: "Pula vezën apo veza pulën? /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori