Françeska-Gentës: Je intrigante
Banorët vazhdojnë të presin në këndin e provës, në pritje që pula përkatëse e secilit të bëjë vezë. Në njërën anë ndodhen Genta, Françeska, Graciano e Arbri. Ata mundohen që të tregojnë barsoleta e të bëjnë shaka me njëri-tjetrin, në mënyrë që të mos e ndiejnë kohën e të mos mërziten sërish nga prova.

Genta fillon të bëjë shaka me Arbrin, ndërsa Françeska, që ndodhet atje dhe e dëgjon, i thotë: “Je një intrigante ti Genta... Këtej zihesh, këtej e bën vëlla”. Ndërsa Genta mundohet që ta kalojë me shaka bisedën, duke e ngacmuar Arbrin.
Shtuar më 14/04/2012, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori