Fotoja e ditës nga Eneda Tarifa (FOTO LAJM)

Një "selfie" pranë kafshëve nuk kishte si ti mungonte albumit të këngëtares e njëkohësisht prezantueses Eneda Tarifa.

Fotoja që ka postuar në Instagram, për një kohë të shkurtër ka sjellë shumë komente nga miqtë e saj dhe jo vetëm.

Eneda nuk e ka komentuar këtë foto, ndërsa është mjaftuar me marrjen e pozës. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori