Floriana Garo bën pushime përrallore (FOTO LAJM)

Pëlqej
Për bukuroshen Floriana Garo, sezoni i pushimeve ka qenë mjaft i gjatë. Ajo e nisi me pushime disa ditore në jug, për tu ndalur më tej në SHBA, atje ku ka jetuar për disa vite, si dhe në Turqi.

Floriana ka postuar disa fotografi të nxehtaInstagram, ku shfaqet nën ujë duke notuar. Ajo është hedhur edhe me parashutë, në një eksperiencë plot adrenalinë. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori