Flori i kundërvihet kolegëve: I fal dhe pse nuk ma duan të mirën
Këngëtari Flori Mumajesi ka shkaktuar një debat në Instagram, referuar konkurrencës dhe pritshmërisë që ka publiku ndaj këngëtarëve.

Në lidhje me këtë çështje, Flori ka bërë një status në Instagram, duke sjellë mjaft komente.

"Prandaj i fal dhe pse nuk ma duan të mirën, sepse ata nuk mund ta kenë shpirtin tim", shkruan ai. /albeu.com/

Shtuar më 16/08/2014, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori