Fatma rrëfen për shtatzëninë (FOTO LAJM)

Ndërsa pak kohë më parë u konfirmua se Aulona dhe Fatma ishin shtatzëne, tashmë emocionet përcillen në kohë reale dhe në rrjetet sociale.

Bashkangjitur një fotojepostuar në Instagram, Fatma ka shkruar: "Një dashuri që rritet çdo ditë". /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2014, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori