Eva Mendez do bëhet nënë?
Në bazë të thashethemeve të fundit, pretendohet se aktorja Eva Mendez është shtatzënë. Një burim pranë çiftit kanë deklaruar se ajo është në muajin e shtatë, ndërsa ende asnjë reagim nuk ka ardhr nga vetë ajo.

Sipas një burimi për U.S Weekly, Eva Mendez dhe i dashuri Ryan Goslin, janë në pritje të një fëmije. Citohet se aktorja 40 vjeçare është shtatë muajshe shtatzënë dhe kjo është shtatzania e parë për të. Mendez dhe Gosling kanë nisur romancën e tyre në vitin 2011. /albeu.com/
Shtuar më 10/07/2014, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori