Ervini i BB4 prezanton të dashurën të zhveshur
Ervini i BB4 vijon të ngacmojë me anë të fotove dhe kjo nuk është hera e parë. Ai me anë të një fotoje ka prezantuar të dashurën e tij shqiptare, teksa ishte e zhveshur.

Pas qëndrimit disa mujorë në Tailandë, Ervin Sinjari kishte vijuar qëndrimin e tij në Londër për disa javë me rradhë e më pas është kthyer në Tiranë. Mësohet se këto ditë të nxehta ai është me pushime me disa miq të tij dhe banorë të Big Brother në jug të Shqipërisë, për disa aventura të çmendura. /albeu.com/

Shtuar më 16/08/2014, ora 13:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori