Eranda zbulon armën e saj më të fortë (FOTO LAJM)

Këngëtarja e mirënjohur me hitet e saj të muzikës së lehtë dhe e pëlqyer po aq edhe për muzikën popullore, Eranda Libohova gjithmonë është në formë të shkëlqyer.

Pas një vere me punë, koncerte, me pushime të shkurtra dhe të shpeshta, Eranda di të na shfaqë edhe pasionin për të bukurën.

Në kohë reale fotot e postuara në rrjetet sociale janë komplimentuar, duke na treguar se për të mosha është një 'detaj pa vlerë'. /albeu.com/

Shtuar më 29/08/2014, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori