Eni Koçi, një bashkëpunim me Stresin?
Këngëtarja Eni Koçi, e njohur për bashkëpunimet me reperin Noizy, e ka zëvendësuar këtë të fundit me rivalin e tij, me reperin Stresi.

Stresi ka publikuar në profilin e tij në rrjetin social “Facebook” një foto teksa pozon me Enin. Ende nuk dihet nëse Stresi dhe Eni, kanë në plan ndonjë bashkëpunim. /albeu.com/

Shtuar më 30/08/2014, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori