Elvana Gjata e lindur për skenën (FOTO LAJM)

Për Elvana Gjatën, skena është gjithçka dhe këtë gjë e ka shprehur mjaft qartë me anë të një mesazhi, bashkangjitur një fotoje.

Teksa ndodhej në skenë, këngëtarja ka shkruar se kjo është gjëja që do më shumë.

Suksesi i saj është i jashtëzakondshëm dhe kjo reflektohet qartë dhe nga reagimet e fansave në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 14:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori